Doprava a platba

DOPRAVA 

 

Doprava zboží po ČR

99 Kč Doručení zboží dopravcem na území ČR. Z nabídky našich dopravců vybereme variantu nejrychlejšího doručení zboží. Po domluvě s kurýrem lze přizpůsobit termín a čas, kdy balík dorazí. 

Česká pošta - balík do ruky

159 Kč Doprava Českou poštou na vámi zvolenou adresu v rámci ČR. 

Zásilkovna

65 Kč Doručení prostřednictvím Zásilkovny na vybrané výdejní místo. Zásilkovnu lze využít na přepravu zásilek do maximální hmotnosti 10 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm, součet všech 3 stran zásilky nesmí překročit 120 cm. Minimální rozměr balíčku je 10 x 7 x 1 cm. 

Osobní odběr Letohrad

 19 Kč  Osobní odběr možný na adrese Divadelní 847, Letohrad, 561 51. Platbu lze provést kartou online, bankovním převodem nebo hotově či platební kartou na výdejně. 

Geis 

500 až 1000 Kč Doručení zboží dopravcem Geis je nutné vždy v případě, že hmotnost zboží přesahuje 50 kg. Paletová přeprava u zboží nad 50 kg a zboží nadstandardních rozměrů* stojí 500 Kč, při hmotnosti zboží nad 100 Kg  je cena dopravy 1000 Kč. Uvedené ceny platí pro doručení na území ČR.

*Za nadstandardní rozměr se považuje zboží převyšující tyto hodnoty: 

  • Max. délka (nejdelší strana) je 175 cm
  • Max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm

 

Doprava ZDARMA na území ČR při nákupu zboží z kategorie Spotřební materiál a Příslušenství nad 3000 Kč s DPH nebo při nákupu nad 10 000 Kč s DPH (s výjimkou zboží, jehož hmotnost přesahuje 50 kg nebo má nadstandardní rozměr a je nutné uplatnit paletovou přepravu prostřednictvím dopravce Geis).

 

PLATBA

Hotově nebo platební kartou na výdejně

 ZDARMA   Při osobním odběru na adrese Divadelní 847, Letohrad, 561 51.

Dobírkou

39 Kč Platba objednávky po doručení. 

Online platba kartou

 ZDARMA   Online úhrada zboží platební kartou. 

Platba převodem

 ZDARMA  Platba převodem na účet. Připsání platby může trvat 1 až 3 pracovní dny. 

Na splátky

49 Kč

Nákup zboží na splátky. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyřídíte celou žádost.