Měřič vlhkosti dřeva UniversalHumid

Milujete vůni dřeva? Rádi renovujete starý nábytek místo, abyste kupovali nový? Chcete oživit váš interiér novými parketovými podlahami? Či snad kupujete dřevěný dům nebo stále oblíbenější mobilheim? S vychytaným měřičem vlhkosti UniversalHumid od značky Bosch budete zase o krok blíže svému cíli.

Vlhkoměr spolehlivě změří vlhkost v palivovém dříví, čímž dopomůže ke snížení emisí. Vhodný je také při upcyklaci nábytku, například pro prevenci prasklin. Kontrolou vlhkosti můžete předcházet nežádoucím plísním nejen v případě oživení barev staršího nábytku. Využití najde tedy v interiéru, ale i exteriéru. Měřič vlhkosti UniversallHumid funguje na principu zápichu dvou měřících koncovek. Systém LED světel ihned poskytuje informace o vlhkosti dřeva v procentech. Na zadní straně rukojeti může uživatel využít nápovědy ve formě značek pro správný výběr skupiny dřeva. Vlhkoměr je schopný uložit do paměti až dvě naměřené hodnoty. Před každým použitím je možné jednoduše zkontrolovat správnost kalibrace přístroje. Součástí balení jsou také tři AAA baterie. 

Fotografie: Měřic vlhkosti UniversalHumid značky Bosch

Intuitivní a precizní pomocník na kontrolu zbytkové vlhkosti ve dřevě UniversalHumid se hodí do každé dílny či na chalupu. Udělejte si radost a mějte přehled o stavu vašeho nábytku či palivového dřeva.

 

Všechny novinky

Související produkty